Polecamy
Zalety pracy zdalnej według Polaków
Nowości

Zalety pracy zdalnej według Polaków

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze w zeszłym roku nie była tak popularna, a dziś jest codziennością wielu pracowników. Mowa tu oczywiście o pracy zdalnej. Jakie ma zalety? Sprawdzamy!

Praca zdalna – jakie ma zalety?

Według Barometru Providenta, Polacy doceniają pracę zdalną. Przede wszystkim cenią ją za oszczędność czasu na dojazdy. Nic dziwnego, poruszanie się komunikacją miejską czy stanie w korkach swoim autem nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Poza tym, Polacy widzą w tym dużą oszczędność pieniędzy, zarówno na biletach, jak i paliwie.

Pracownicy lubią pracować zdalnie ze względu na możliwość oderwania się od biura i innych pracowników, którzy wykonują często czynności rozpraszające. Ponadto nie jest wymagany strój czy makijaż, dlatego można czuć się swobodnie i wygodnie.

Źródło: materiały prasowe

Mimo wszystko Polacy widzą także minusy pracy zdalnej. Wśród nich jest brak kontaktów z innymi ludźmi, rozmów z nimi czy wypicia wspólnej szybkiej kawy. Choć nowoczesne technologie dają możliwości wideorozmów, prowadzenia szkoleń online czy spotkań, nadal jest to duży problem w zakresie relacji społecznych.

zamatmedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie szukać używanego sprzętu na sprzedaż?
Gdzie szukać używanego sprzętu na sprzedaż?

Szukasz używanego sprzętu? Podpowiadamy, gdzie możesz go znaleźć!

Aplikacja na telefon do kart lojalnościowych – do czego służy?
Aplikacja na telefon do kart lojalnościowych – do czego służy?
Aplikacje mobilne stały się nieodłącznym elementem życia codziennego. Jednym z popularnych rodzajów aplikacji są aplikacje do kart lojalnościowych. Dzięki nim klienci mogą mieć swoje karty lojalnościowe zawsze przy sobie, w swoim smartfonie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej aplikacjom mobilnym do kart lojalnościowych i zastanowimy się, jakie korzyści wynikają z ich używania.
Wymiana baterii iPhone: Jak odnowić wydajność swojego smartfona?
Wymiana baterii iPhone: Jak odnowić wydajność swojego smartfona?
Odzyskaj pełną moc swojego smartfona. Dowiedz się, dlaczego to tak ważne i jak to zrobić.
Ostatnie wpisy